Contact

Mocht je graag met ons contact willen opnemen over onze website dan kan dat middels de onderstaande gegevens. Deze contactgegevens zijn uitsluitend bedoeld voor beleidsvragen, persbureaus en commerciële vragen omtrent All About Phones en Qontent Matters.

Bezoek- en postadres:

Qontent Matters
Czaar Peterstraat 159
1018 PJ Amsterdam

E-mail: redactie@allaboutphones.nl
Telefoon: +31 (0)20 707 4696

Let op! De bovenstaande telefoonnummers en e-mailadressen zijn dus alleen bedoeld voor contact met de redactie of voor commerciële vragen omtrent All About Phones. Deze telefoonnummers zijn niet bedoeld voor telefonisch advies over smartphones.

Bedrijfsgegevens:

Kamer van Koophandel: Geregistreerd in Amsterdam onder nummer 60988479.
BTW-nummer: NL854152003B01
Bankgegevens: ING Giro NL73 INGB 0004 8455 05 t.b.v Qontent Matters.

Organisatie:

Naam Taak Contactgegevens
Dominick Viëtor Reviews coördinator dominick@qontentmatters.nl
Boris Boonzajer Flaes Hoofdredacteur boris@qontentmatters.nl
Bouke van den Berg Creator bouke@qontentmatters.nl
Daan ’t Hooft Creator daan@qontentmatters.nl

 

Naam Taak Contactgegevens
Alex de Widt Lead Developer alex@qontentmatters.nl
Robin van Polen Strategy Director (Sales) robin@qontentmatters.nl

Een kijkje achter de schermen bij All About Phones

Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Contact met ons?

  • Qontent Matters
  • Czaar Peterstraat 159
  • 1018 PJ Amsterdam

Volg ons via