Wij zien dat je een adblocker gebruikt die ervoor zorgt dat wij geen advertenties kunnen weergeven. Dit vinden wij best een beetje jammer, want All About Phones is mede dankzij deze advertenties gratis toegankelijk voor jou. Zou je misschien een uitzondering willen maken voor onze website? Lees hier hoe wij met advertenties omgaan.

Contact

Mocht je graag met ons contact willen opnemen over onze website dan kan dat middels de onderstaande gegevens. Deze contactgegevens zijn uitsluitend bedoeld voor beleidsvragen, persbureaus en commerciële vragen omtrent All About Phones en Qontent Matters.

Bezoek- en postadres:

Qontent Matters
Czaar Peterstraat 159
1018 PJ Amsterdam

E-mail algemeen: info@allaboutphones.nl
Telefoon Algemeen: +31 (0)20 707 4696
Buiten kantoortijden: +31 (0)6 4671 8864

Let op! De bovenstaande telefoonnummers en e-mailadressen zijn dus alleen bedoeld voor contact met de redactie of voor commerciële vragen omtrent All About Phones. Deze telefoonnummers zijn niet bedoeld voor telefonisch advies over smartphones.

Bedrijfsgegevens:

Kamer van Koophandel: Geregistreerd in Amsterdam onder nummer 60988479.
BTW-nummer: NL854152003B01
Bankgegevens: ING Giro NL73 INGB 0004 8455 05 t.b.v Qontent Matters.

Organisatie:

Naam Taak Contactgegevens
Dominick Viëtor Reviews coördinator dominick@qontentmatters.nl
Bart Vuijk Eindredacteur bart@qontentmatters.nl
Bouke van den Berg Creator bouke@qontentmatters.nl
Daan ’t Hooft Content Creator daan@qontentmatters.nl

 

Naam Taak Contactgegevens
Alex de Widt Lead Developer alex@qontentmatters.nl
Robin van Polen Business Manager (Sales) robin@qontentmatters.nl

Een kijkje achter de schermen bij All About Phones

Dagelijks op de hoogte gehouden worden?

Contact met ons?

Volg ons via