Hackers kraken beveiling iPhone

Tijdens een jaarlijkse hackerswedstrijd is het twee jongens gelukt om de iPhone 3Gs via de Safari-browser te hacken. Ze konden zo de volledige SMS database van de telefoon stelen, dit meldt iPhoned.nl.

iPhone gekraakt

Het lukte de twee hackers om de iPhone, waarop firmware 3.1.3 was geinstalleerd, te kraken. Via een webpagina en een uploadscript konden ze de hele SMS database stelen. De twee jongens wonnen met deze actie een prijs van 15.000 dollar. Ook de browsers Internet Explorer 8 en Firefox werden gekraakt. De jongens die dit voor elkaar kregen gingen naar huis met 10.000 euro.

Het is te verwachten dat Apple binnenkort een update aanbiedt waarmee het beveiligingslek gedicht kan worden.

Bron: iPhoned.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

  1. Daisy -

    Hallo, ik heb over een week of 2 een 2deHands iPhone 3G 8GB gekocht, en nu kan ik niet op internet en wi-fi werkt ook niet. hij geeft een foutmelding mobiele datanetwerk activeren niet mogelijk
    weet iemand wat ik eraan kan doen?

    Met Vriendelijke Groeten Daisy

Google Maps Go

Bespaar nu data en batterij met Google Maps Go: nieuwe app nu beschikbaar lees verder

Apple Store sneeuw

Easter Egg: zo zorgt Apple op jouw iPhone voor een witte kerst lees verder

Apple beste apps 2017

De beste apps en games van 2017 volgens Apple: Nederland in de prijzen lees verder

Vijf beste iOS en Android apps voor Bitcoin: wallets en meer lees verder

Animal Crossing Pocket Camp

Met deze vier tips word je snel rijk in Animal Crossing: Pocket Camp lees verder

Google Data Datally

Google’s nieuwe app zorgt dat je minder mobiele data verbruikt lees verder

Volg ons via

Nieuwsbrief

Want.nl is een samenwerking tussen Wayne Parker Kent en Qontent Matters